Productnummer: 900.50.002XA 92
HEWI afdekking voor montageplaat van de opklapbare steunen, systeem 900
rechthoekige afdekking, voor het bekleden van gemonteerde montageplaten eenvoudig door aanhangen, 80 mm breed, 225 mm hoog, 19 mm diep, Frame van de afdekking van hoogwaardige polyamide in de HEWI kleuren 98 (signaalwit) en 92 (antracietgrijs), voorpaneel van hoogwaardig roestvrij staal, mat geborsteld
Meer tonen
Huidige kleur: 92 (antraciegrijs)
92
EAN
artikelgroep
Opklapbare steun
Uitvoering
aan beide zijden te gebruiken
Kleur
92antraciegrijs
Wandplaat
Design A
Materiaal
Roestvrij staal
Afdekking voor montageplaat van de opklapbare steunen, systeem 900
- rechthoekige afdekking
- voor het bekleden van gemonteerde montageplaten eenvoudig door aanhangen
- 80 mm breed, 225 mm hoog, 19 mm diep
- Voorpaneel van hoogwaardig rvs, mat gepolijst
Onderscheidingen
Toegekend door
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
German Design Award 2019 - Winner
German Innovation Award 2019
iF gold award 2019
universal design consumer winner 2019
universal design expert winner 2019
ZVSHK Award 2019
Laatst bekeken
F15509_okat.jpg
Gordijnstang met plafondsteun
voor douche 1000 x 1000 mm
met aluminiumkern
Productnummer: 801.34.1061 18
F15509_okat.jpg
Gordijnstang met plafondsteun
voor douche 1200 x 1200 mm
met aluminiumkern
Productnummer: 801.34.1161 90
Badkamerstoel
voor douche 900 x 900 mm