Productnummer: BA2.30STG 90
HEWI bevestigingswijze
voor grepen diameter 30 mm met gespleten rozet diameter 70 mm, voor paarsgewijze greepbevestiging aan de voorzijde met rozetonderdeel uit staal met polyamide kappen.
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
Huidige kleur: 90 (diepzwart)
90
EAN
artikelgroep
Grepen | Bevestigingswijzen
Kleur
90diepzwart
Niet te gebruiken bij grepen met schuine steunen.
Levering zonder platkopschroeven ø 6 mm.
Bevestigingswijze
voor greepdiameter 30 mm met gedeelde rozetdiameter 70 mm, voor paarsgewijze greepbevestiging aan de voorzijde met rozetonderdeel uit staal met polyamide kappen.