Productnummer: BA2.30STG 99
HEWI bevestigingswijze
voor grepen diameter 30 mm met gespleten rozet diameter 70 mm, voor paarsgewijze greepbevestiging aan de voorzijde met rozetonderdeel uit staal met polyamide kappen.
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
Huidige kleur: 99 (zuiverwit)
90
EAN
artikelgroep
Grepen | Bevestigingswijzen
Kleur
99zuiverwit
Niet te gebruiken bij grepen met schuine steunen.
Levering zonder platkopschroeven ø 6 mm.
Bevestigingswijze
voor greepdiameter 30 mm met gedeelde rozetdiameter 70 mm, voor paarsgewijze greepbevestiging aan de voorzijde met rozetonderdeel uit staal met polyamide kappen.
Laatst bekeken
F10771_okat.jpg
Plafondsteun
Bijzondere lengte, A = min. 85 mm - 299 mm
met aluminiumkern
Productnummer: 801.34.01S 18
F23552_okat.jpg
Hangzitje
Matte editie
Productnummer: 801.51B100 99
Gordijnstang met plafondsteun
voor douche 1000 x 1000 mm
met aluminiumkern
Productnummer: 801.34.1061 18
Gordijnstang met plafondsteun
voor douche 900 x 900 mm