Productnummer: 100XA611.15
HEWI deurbuffer Systeem 100
van vierkante buis 30 x 30 mm, 15 mm lang, met zwarte elastische buffer, diefstalveilig door verborgen schroefbevestiging, van roestvrij staal, mat geborsteld
Meer tonen
EAN
artikelgroep
Deurbuffer
Montage
wandmontage
Materiaal
Roestvrij staal
Wanddeurstopper
vierkante buis 30 x 30 mm, voorsprong 15 mm, met verende, zwarte elastische stopper, antidiefstal door de verdekte schroefverbinding, van roestvrij staal (materiaalnummer 1.4301).
Laatst bekeken
F31928_okat.jpg
NIEUW
Wastafel DUO
Productnummer: 950.11.003 KF
F14248_okat.jpg
Wandsteun
buitenmaat 400 mm, zuiverwit + kleur