Productnummer: AQ1.12M10140
HEWI Eéngreeps wastafelmengkraan
hoogwaardig verchroomd, rond, doorstroming 5 l/min, Keramisch patroon Kerox K-35OP, drukbestendig tot 35 bar, kraanlichaam messing, open bedieningshendel met warm-koud-markering, 140 mm hoog, voorsprong: 160 mm, uitloop star, zonder afvoergarnituur, geluidsklasse 1
Meer tonen
EAN
artikelgroep
Armatuur
Armatuur
Eengreeps-wastafelmengkraan
Materiaal
Chroom
Eengreeps-wastafelmengkraan
- hoogwaardig verchroomd, rond
- doorstroming 5 l/min
- keramisch patroon Kerox K-35OP, drukbestendig tot 35 bar
- aansluiting via flexibele drukslangen met ingevlochten warm-koud-markering 450 mm lang, G 3/8
- kraanlichaam messing
- open bedieningshendel met warm-koud-markering
- 140 mm hoog, uitzwenking: 160 mm
- uitloop star
- zonder afvoergarnituur
- geschikt voor thermische desinfectie DVGW W 551
- geluidsklasse 1
- DVGW gecertificeerde
Onderscheidingen
Toegekend door
iF design award 2017
German Design Award 2018 - Winner
Laatst bekeken
F10770_okat.jpg
Gordijnstang
voor douche 1000 x 1000 mm