Productnummer: 562.10B64 99
Meubelgreep model 562
van hoogwaardig, mat polyamide, diameter 10 mm
bevestigingsafstand 64 mm
voor bevestiging aan de achterkant.
Meer tonen
Huidige kleur: 99 (zuiverwit)
90
EAN
artikelgroep
Meubelgreep
Montageafstand
64 mm
Diameter
10 mm
Kleur
99zuiverwit
Materiaal
Polyamide, mat
Meubelgreep model 562
van hoogwaardige, mat polyamide, diameter 10 mm
Bevestigingsafstand 64 mm
Voor bevestiging van de achterzijde
Onderscheidingen
Toegekend door
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Laatst bekeken
F16739_okat.jpg
Opklapbaar zitje voor douche, rechthoekig (ADA)
27 5/16" x 15 1/16" (694 x 382 mm)