Productnummer: 111.23BG.7 99
HEWI meubelgreep model 111
van doorgeverfd, mat polyamide, diameter 23,5 mm bevestigingsafstand 125 mm paarsgewijs, met niet zichtbare bevestiging.
Meer tonen
Huidige kleur: 99 (zuiverwit)
90
EAN
artikelgroep
Meubelgreep
Montageafstand
125 mm
Diameter
23,5 mm
Kleur
99zuiverwit
Materiaal
Polyamide, mat
Meubelgreep model 111
van door en door gekleurde mat polyamide, diameter 23,5 mm, bevestigingsafstand 125 mm.
Onderscheidingen
Toegekend door
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Meubelgreep ø 23 mm