Productnummer: 900.50.421XA
HEWI Verrijdbare opklapbare draagrail Duo, Ontwerp A
Roestvrij staal, mat geborsteld, Projectie 900 mm, met draadloze netwerk-spoeling, Linker versie, Geschikt voor draadloze WC-spoelsystemen van Geberit, Mepa, Viega, Sanit, Friatec, TECE en Grohe, getest tot 150 kg bij gebruik met HEWI-bevestigingsmateriaal, Aanbevolen maximaal gewicht van de gebruiker: 150 kg, is geproduceerd in overeenstemming met de CE- en UKCA-verordening (EU) 2017/745 betreffende medische hulpmiddelen, voldoet aan de eisen van ÖNORM B1600/1601.
Meer tonen
CE-Kennzeichen
Opklapbare steun
Functie
klapbaar
Uitvoering
links (gebruikersperspectief)
Afmeting
900 mm
Wandplaat
Design A
Variant
WC-spoelknopmodule (draadloos)
Montage
mobiel
Materiaal
Roestvrij staal
Mobiele opklapbare steun Duo, Ontwerp (A), Systeem 900
- Twee parallelle, boven elkaar geplaatste ronde greepgedeeltes
- met radio flush release
- uitvoering links
- Kan naar boven en geremd naar beneden worden geklapt
- mobiel inzetbaar
- gereedschapsloze en snelle montage door eenvoudig ophangen van de opklapbare steun
- met bevestigingsschroeven beveiligd tegen onbedoeld lostrekken
- getest tot 150 kg bij gebruik met HEWI-bevestigingsmateriaal
- Aanbevolen maximaal gewicht van de gebruiker: 150 kg
- Blauwe knop (golfsymbool) wordt gebruikt om de toiletspoeling te activeren
- Zendfrequentie 868,4 MHz
- Geschikt voor draadloze WC-spoelsystemen van Geberit, Mepa, Viega, Sanit, Friatec, TECE en Grohe
- Uitzwenking 900 mm, 210 mm breed en 101 mm hoog, Diameter bovenrail 33,7 mm, Diameter onderste rail 25 mm