Productnummer: 477.21B100 92
HEWI toiletrolhouder Serie 477
rechthoekige, gebogen, U-vormige houder, diefstalveilig door verborgen schroefbevestiging, 160 mm breed en 120 mm hoog, stang 21 mm in diameter, van hoogwaardig, mat polyamide in de HEWI kleuren 99 (zuiverwit), 98 (signaalwit), 97 (lichtgrijs), 95 (rotsgrijs) en 92 (antracietgrijs), inclusief corrosievrij HEWI bevestigingsmateriaal.
Meer tonen
Huidige kleur: 92 (antraciegrijs)
92
EAN
artikelgroep
WC-toiletrolhouder
Kleur
92antraciegrijs
Materiaal
Polyamide, mat
Toiletrolhouder uit de serie 477
- rechthoekige, gebogen, U-vormige houder
- diefstalveilig door verborgen schroefbevestiging
- 160 mm breed, 120 mm hoog, staaf 21 mm in diameter