Productnummer: S50.02.02200
HEWI installatie voor de wand WC VI S 50
Elektrisch in hoogte verstelbaar WC-voorwandelement voor uitbreidingsmodules met sensorgestuurde spoeling, zijdelingse afvoer links, afmetingen B 726 mm, H 1355 - 1505 mm, T 210 - 240 mm, Bodemsteun 200 mm in de hoogte verstelbaar, gemaakt van staal, gepoedercoat, belastbaar tot 250 kg, kan achteraf worden uitgerust met HEWI opklapbare steunen, Inclusief vloer- en wandbevestigingsmateriaal voor beton en massieve kalkzandsteen, geluidsisolatie van alle leidingen en van het montage-element van het bouwlichaam, goedkeuring volgens DIN 4109, ÖNORM B 8115 en SIA 181, CE- en UKCA-kenmerk conform EMC 2014/30/EU
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
CE-Kennzeichen
EAN
artikelgroep
Voorwandelement WC
Variant
Contactloze, sensorgestuurde spoeling
Installatie voor de wand WC VI S 50
- Maximale afstand tot de stijgbuis: 4 m
- Regelbaar via afstandsbediening (afstandsbediening in de levering inbegrepen)
- 150 mm traploos in hoogte verstelbaar (zithoogte ongeveer 425 - 575 mm)
- Aanpasbare uitgangshoogte door verstelbare vloersteunen, bijv. op barrièrevrije zithoogte van 460 - 480 mm
- Afmetingen: b: 726 mm, h 1355 - 1505 mm, d 210 - 240 mm
- Bodemsteun 200 mm in de hoogte verstelbaar