Productnummer: 801.50B060 95
HEWI uitbreidingsset WC-spoeling (draadloos)
voor montage aan HEWI opklapbare steunen 801.50B... . 50 mm breed, 68 mm hoog, 105 mm lang. van hoogwaardig, mat polyamide in HEWI kleuren 99 (zuiverwit), 98 (signaalwit), 97 (lichtgrijs), 95 (rotsgrijs) en 92 (antracietgrijs). geschikt voor WC-spoelsystemen van Geberit, Mepa, Viega, Sanit, Friatec, TECE en Grohe.
Meer tonen voor montage aan HEWI opklapbare steunen 801.50B... . 50 mm breed, 68 mm hoog, 105 mm lang. van hoogwaardig, mat polyamide in HEWI kleuren 99 (zuiverwit), 98 (signaalwit), 97 (lichtgrijs), 95 (rotsgrijs) en 92 (antracietgrijs). geschikt voor WC-spoelsystemen van Geberit, Mepa, Viega, Sanit, Friatec, TECE en Grohe.
Huidige kleur: 95 (rotsgrijs)
EAN
artikelgroep
Uitbreidingsset WC-Spoelmiddel (Draadloos)
Uitvoering
aan beide zijden te gebruiken
Kleur
Variant
WC-spoelknopmodule (draadloos)
Materiaal
Polyamide, mat
- voor montage aan HEWI opklapbare steun 801.50...
- voor eenvoudige montage
- 50 mm breed, 68 mm hoog, 105 mm lang
- zendfrequentie 868,4 MHz
- geschikt voor WC-spoelsystem van Geberit, Friatec, Mepa, Sanit, Viega, TECE en Grohe
- voor eenvoudige montage
- zendfrequentie 868,4 MHz