Productnummer: 950.50.020XA 99
HEWI bodemsteun
verticale bodemsteun dient voor achteraf uitrusten aan opklapgrepen en wandsteungrepen Duo 950.50...., montagehoogte 760 mm (om aan de hoogte-eisen conform DIN 18040 te voldoen), verbinding van hoogwaardige polyamide in de HEWI kleuren 90 (diepzwart), 92 (antracietgrijs), 98 (signaalwit) of 99 (zuiverwit), steun van hoogwardig roestvrij staal, oppervlak mat geborsteld, verticale lengte 643 mm, geproduceerd in overeenstemming met CE- en UKCA-Verordening (EU) 2017/745 betreffende medische hulpmiddelen
Meer tonen
Huidige kleur: 99 (zuiverwit)
90
CE-Kennzeichen
EAN
artikelgroep
Accessoires
Uitvoering
aan beide zijden te gebruiken
Kleur
99zuiverwit
Materiaal
Roestvrij staal
Vloersteun
- montagehoogte 760 mm (om aan de hoogte-eisen conform DIN 18040 te voldoen)
- eenvoudige montage
- steun van hoogwaardige rvs, oppervlak mat gepolijst
- verticale lengte 643 mm
- Hoogteverstelling in het bereik +/- 20 mm mogelijk
Laatst bekeken
F13815_okat.jpg
Hoeksteun WARM TOUCH
A1 = 600 mm, W1 = 300 mm
Productnummer: 950.22.10050
Bodemsteun
Montagehoogte 760 mm