Numer artykułu 801.33B100 99
Szyna prysznicowa HEWI serii 801
Pionowy pręt wygięty pod kątem prostym na końcach ze stalowymi rozetami mocującymi i uchwytem prysznicowym, Wymiar osi 600 mm, Głębokość 89 mm, Średnica pręta 33 mm, Średnica rozety 70 mm, z wysokiej jakości, matowego poliamidu w kolorach HEWI 99 (czysta biel), 98 (biały sygnałowy), 97 (jasnoszary), 95 (szary skalny) i 92 (szary antracytowy), funkcjonalny obszar uchwytu na słuchawkę prysznicową z wysokiej jakości, błyszczącym poliamidzie, w komplecie odporny na korozję materiał montażowy HEWI
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
92
EAN
grupa artykułów
Uchwyt rączki prysznicowej
Średnica drążka
33 mm
Wersja
stalowy rdzeń/ rozety wzmocnione stalą
Wymiar
600 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Drążek z uchwytem na słuchawkę prysznicową Seria 801
- pionowy drążek zagięty na końcach pod kątem prostym z uchwytem na słuchawkę prysznicową
- dł. osi 600 mm
- gł. 89 mm, śr. drążka 33 mm, śr. rozetki 70 mm