Numer artykułu 900.50.405XA
HEWI Mobilna składana szyna nośna Duo, Projekt A
Stal nierdzewna, matowy grunt, Projekcja 900 mm, Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI, Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg, jest produkowany zgodnie z rozporządzeniem CE i UKCA (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, spełnia wymogi ÖNORM B1600/1601.
Pokaż więcej Stal nierdzewna, matowy grunt, Projekcja 900 mm, Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI, Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg, jest produkowany zgodnie z rozporządzeniem CE i UKCA (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, spełnia wymogi ÖNORM B1600/1601.
EAN
grupa artykułów
Uchwyt ścienny, składany
Funkcja
uchylna
Wersja
suitable for both sides
Wymiar
900 mm
Platforma ścienna
Design A
Wariant
bez funkcji różnej
Montaż
mobilny
Materiał
Stal
Mobilny składany uchwyt podporowy Duo, Projekt (A), System 900
- dwa równoległe, Okrągłe poziomy uchwytów umieszczone jeden nad drugim
- Możliwość złożenia do góry i hamowania w dół
- Użytkowanie mobilne
- szybki montaż składanej poręczy podporowej bez użycia narzędzi przez zwykłe zawieszenie
zabezpieczona śrubą mocującą przed przypadkowym wyciągnięciem
- Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI
- Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- wysunięcie 900 mm, wysokość 210 mm i szerokość 101 mm, Średnica górnej szyny 33,7 mm, Średnica dolnej szyny 25 mm