Numer artykułu 900.50.421XA
HEWI Mobilna składana szyna nośna Duo, Projekt A
Stal nierdzewna, matowy polerowany, Projekcja 900 mm, ze zdalnym wyzwalaczem spłuczki, Wersja lewa, Nadaje się do bezprzewodowych systemów spłukiwania WC firmy Geberit, Mepa, Viega, Sanit, Friatec, TECE i Grohe, Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI, Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg, jest produkowany zgodnie z rozporządzeniem CE i UKCA (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, spełnia wymogi ÖNORM B1600/1601.
Pokaż więcej
CE-Kennzeichen
EAN
grupa artykułów
Uchwyt ścienny, składany
Funkcja
uchylna
Wersja
lewo (perspektywa użytkownika)
Wymiar
900 mm
Platforma ścienna
Design A
Wariant
Przycisk spuszczania wody (falami radiowymi)
Montaż
mobilny
Materiał
Stal
Mobilny składany uchwyt podporowy Duo, Projekt (A), System 900
- dwa równoległe, Okrągłe poziomy uchwytów umieszczone jeden nad drugim
- ze spłuczką radiową
- wersja lewostronna
- Możliwość złożenia do góry i hamowania w dół
- Użytkowanie mobilne
- szybki montaż składanej poręczy podporowej bez użycia narzędzi przez zwykłe zawieszenie
zabezpieczona śrubą mocującą przed przypadkowym wyciągnięciem
- Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI
- Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg
- Niebieski przycisk (symbol fali) służy do aktywacji spłukiwania toalety.
- Częstotliwość transmisji 868,4 MHz
- wysunięcie 900 mm, wysokość 210 mm i szerokość 101 mm, Średnica górnej szyny 33,7 mm, Średnica dolnej szyny 25 mm