Numer artykułu BA4.12.20XA2
HEWI Fixing type
for handles diameter 25 mm made of stainless steel, for rear fixing of the handle with blank rose, synthetic material- and 2 - 3 chamber-aluminium-profile. Drillhole in door 12 mm diameter, dimension L = insertion depth.
Recommendation! When ordering please clarify dimensions and/or features and options
Pokaż więcej
EAN
grupa artykułów
Pochwyt | Rodzaj mocowania
Fixing type
for handles diameter 25 mm made of stainless steel, for rear fixing of the handle with blank rose, 33 mm diameter on solid wood, PVC and 2-3 chamber aluminium profiles. Drillhole in the door 12 mm diameter, dimension L = insertion depth.