Numer artykułu 111.23BG.6 99
HEWI Furniture handle design 111
made of through-dyed matt polyamide, Diameter 23,5 mm, Fixing centres 125 mm. With invisible mounting from the front.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyty meblowe
Odległość montażu
125 mm
Średnica
23,5 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Furniture handle design 111
made of through-dyed matt polyamide, 23,5 mm diameter, centre-to-centre 125 mm.
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Ostatnio oglądane
F23337_okat.jpg
Tumbler rack with hooks, 4 places
Numer artykułu 800.03.400 55
F14935_okat.jpg
Uchwyt podłogowo-ścienny (obciążenie do 300 kg)
with steel core and fixing roses made of steel
Numer artykułu 801.22.8400 18
F24521A_okat.jpg
SENSORIC Electronic washbasin fitting
AQ 800
Numer artykułu AQ1.12S20160 DC
Poręcz prysznicowo-wannowa WARM TOUCH
F05271WHITE_okat.jpg
Uchwyt na ręcznik kąpielowy
Zasłona prysznicowa active+, wymiar standardowy
2900 mm x 2000 mm, squares umber/sand
Numer artykułu 801.34.V0438
Uchwyt na ręcznik kąpielowy
Uchwyt meblowy śr. 23 mm