Numer artykułu 535.42MLB 99
HEWI Flush pull design 535 ML
made of through-dyed matt polyamide, Diameter 42 mm, 18 mm high, inlet depth 12 mm, with grip recess open at the bottom.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyt muszlowy
Średnica
42 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Flush pull design 535ML
made of solid coloured high-quality matt polyamide, 42 mm diameter, 18 mm high, recess depth 12 mm, with grip recess open at the bottom.