Numer artykułu 477.21B100 99
HEWI Range 477 Toilet roll holder
right-angled U-shaped holder, anti-theft protection through concealed screw fixing, 160 mm wide and 120 mm high, rail diameter 21 mm, made of high-quality matt polyamide in HEWI colours 99 (pure white), 98 (signal white), 97 (light grey), 95 (stone grey) and 92 (anthracite grey), including non-corrosive HEWI fixing material.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
92
EAN
grupa artykułów
Uchwyt na papier toaletowy
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Range 477 Toilet roll holder
- right-angled U-shaped holder
- anti-theft protection through concealed screw fixing
- 160 mm wide, 120 mm high, rail 21 mm in diameter