Numer artykułu 900Q21.00140
Uchwyt na papier toaletowy HEWI z pokrywą
stal nierdzewna, wysokiej jakości chromowanie, szerokość 140 mm, wysokość 90 mm, głębokość 23 mm, na rolki papieru toaletowego o szerokości do 120 mm.
Pokaż więcej
EAN
grupa artykułów
Uchwyt na papier toaletowy
Materiał
Chrom
Uchwyt na papier toaletowy z pokrywą System 900 Q
- uchylny
- na rolki papieru toaletowego o szerokości do 120 mm
- z wysokiej jakości stali szlachetnej, chromowany
- szerokość 140 mm, wysokość 90 mm, głębokość 23 mm