Numer artykułu 900.50.166XA
Składany uchwyt pomocniczy HEWI Duo, Projekt B
Stal nierdzewna, matowy polerowany, Projekcja 900 mm, z uchwytem na papier toaletowy, Przetestowano do 150 kg w przypadku użycia z materiałem mocującym HEWI, Zalecana maksymalna waga użytkownika: 150 kg, jest produkowany zgodnie z rozporządzeniem CE i UKCA (UE) 2017/745 w sprawie wyrobów medycznych, spełnia wymogi ÖNORM B1600/1601.
Pokaż więcej
CE-Kennzeichen
EAN
grupa artykułów
Uchwyt ścienny, składany
Funkcja
uchylna
Wersja
suitable for both sides
Wymiar
900 mm
Platforma ścienna
Design B
Wariant
Uchwyt na papier toaletowy
Montaż
zamocowane na stałe
Materiał
Stal
Składany uchwyt pomocniczy Duo, Projekt (B), System 900
- dwa równoległe, Okrągłe poziomy uchwytów umieszczone jeden nad drugim
- z uchwytem na rolkę papieru toaletowego
- Możliwość złożenia do góry i hamowania w dół
- wysunięcie 900 mm, wysokość 256 mm i szerokość 75 mm, Średnica górnej szyny 33,7 mm, Średnica dolnej szyny 25 mm