Numer artykułu 801.50B060 95
HEWI Range 801 (radio-controlled) WC flushing mechanism upgrade kit
for easy installation and for retrofitting with HEWI hinged support rails 801.50..., 50 mm wide, 68 mm high, 105 mm long, transmission frequency 868.4 MHz, suitable for radio-controlled WC flushing systems made by Geberit, Friatec, Mepa, Sanit, Viega, TECE and Grohe, made of high-quality matt polyamide in HEWI colours 99 (pure white), 98 (signal white), 97 (light grey), 95 (stone grey) and 92 (anthracite grey)
Pokaż więcej for easy installation and for retrofitting with HEWI hinged support rails 801.50..., 50 mm wide, 68 mm high, 105 mm long, transmission frequency 868.4 MHz, suitable for radio-controlled WC flushing systems made by Geberit, Friatec, Mepa, Sanit, Viega, TECE and Grohe, made of high-quality matt polyamide in HEWI colours 99 (pure white), 98 (signal white), 97 (light grey), 95 (stone grey) and 92 (anthracite grey)
Aktualny kolor: 95 (szary kamień)
EAN
grupa artykułów
Zestaw modernizacyjny uruchamiania spłuczki WC (radiowy)
Wersja
suitable for both sides
Kolor
Wariant
Przycisk spuszczania wody (falami radiowymi)
Materiał
Poliamid, matowy
WC flushing mechanism upgrade kit (radio controlled)
- for retrofitting on HEWI hinged support rail 801.50...
- for easy installation
- 50 mm wide, 68 mm high, 105 mm long
- transmission frequency 868.4 MHz
- for easy installation