Numer artykułu 562.10B64 99
Furniture knob model 562
made of high-quality matt polyamide, diameter 10 mm
fitting distance 64 mm
for fitting from the back
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyty meblowe
Odległość montażu
64 mm
Średnica
10 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Furniture knob model 562
fitting distance 64 mm
for fitting from the back
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Ostatnio oglądane
F22469_okat.jpg
Lusterko kosmetyczne z oświetleniem
LED
Numer artykułu 950.01.26040
F14929_okat.jpg
Uchwyt kątowy (obciążenie do 300 kg)
Numer artykułu 801.22.8100 98
Uchwyt (obciążenie do 300 kg)
szer. 300 mm (oś)
ze stalowym rdzeniem i rozetą ze stali
Uchwyt (obciążenie do 300 kg)
szer. 300 mm (oś)
Mały uchwyt meblowy o śr. 10 mm