Article number BA2.30PAB 98
HEWI Fixing type
for handles with 30 mm diameter, with rose 68 mm, for pairwise handle fixing from the front with matt polyamide roses.
Recommendation! When ordering please clarify dimensions and/or features and options.
Show more
Current color: 98 (signal white)
90
EAN
article group
Pull Handles | Fixing Types
Colour
98signal white
Fixing type
for handles with diameter 30 mm with rose diameter 68 mm, for pairwise handle fixing from the front with matt polyamide roses.
Products last viewed
F05179W1_okat.jpg
Hinged support rail
850 mm projection, with PUR foam grip