Article number BA2.30STG 99
HEWI Fixing type
for handles with 30 mm diameter, with separated rose 70 mm, for pairwise handle fixing from the front with rose base made of steel with polyamide caps.
Recommendation! When ordering please clarify dimensions and/or features and options
Show more for handles with 30 mm diameter, with separated rose 70 mm, for pairwise handle fixing from the front with rose base made of steel with polyamide caps.
Current color: 99 (pure white)
EAN
article group
Pull Handles | Fixing Types
Colour
Not for use with handles with inclined supports.
Supplied without 6 mm ø countersunk screws.
Fixing type
for handles with diameter 30 mm with split rose diameter 70 mm, for pairwise handle fixing from the front with rose base made of steel with polyamide caps.