Article number 900Q21.00140
HEWI Toilet roll holder with cover
stainless steel, high-quality chrome-plated, width 140 mm, height 90 mm, depth 23 mm, for toilet rolls of up to 120 mm in width.
Show more
EAN
article group
Toilet roll holder
Material
Chrome
System 900 Q toilet roll holder with cover
- u-shaped toilet roll holder in a geometric square design with cover, opens to right
- hinged
- for toilet rolls of up to 120 mm in width
- made of high-quality stainless steel, chrome-plated
- width 140 mm, height 90 mm, depth 23 mm