Productnummer: 801.33D2S 98
HEWI active+ hoeksteun met douchehouder Serie 801
verticaal en horizontaal aangebrachte, in een rechte hoek verbonden stangen met staal-bevestigingsrozetten en douchekophouder, verticale lengte op maat gemaakt van 600 mm tot 1250 mm, horizontale lengte op maat gemaakt van 300 mm tot 850 mm, 89 mm diep, stangdiameter 33 mm, rozetdiameter 70 mm, links- en rechtszijdig te monteren, van hoogwaardige polyamide in de HEWI kleur 98 (signaalwit), met anti-microbieel werkzaam microzilver
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!.
Meer tonen
HEWI active+
artikelgroep
Hoeksteun met douchekophouder
Diameter stang
33 mm
Uitvoering
Doorlopend stalen kern/ staal bevestigingsrozetten
Afmeting
Längenvariabel
Kleur
98signaalwit
Hoek
90° hoeksteun
Materiaal
Polyamide, antimicrobieel
Hoeksteun met douchekophouder uit de serie 801
- verticale lengte op maat gemaakt van 600 mm tot 1250 mm, horizontale lengte opmaat gemaakt van 300 mm tot 850 mm
- 89 mm diep, stangen diameter 33 mm, rozet diameter 70 mm