Productnummer: BA5.0.35.40B 99
HEWI bevestigingswijze
voor paarsgewijz greepbevestiging op massief hout, kunststof en 2 - 3 kamer aluminium profielen. Boring in de deur diameter 14 mm. Deurdikte 35 - 40 mm. Montagegereedschap: zeskantsleutel SW6 en SW10. Waarborgt een veiligheidsafstand van 25 mm tot aan de sluitrand. Rozet bevestiging: greepbouwhoogte + 18 mm. Conform BAGUV-richtlijnen gecontroleerd.
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
Huidige kleur: 99 (zuiverwit)
90
EAN
artikelgroep
Grepen | Bevestigingswijzen
Kleur
99zuiverwit
Bevestigingswijze
voor paarsgewijze greepbevestiging op massief hout, kunststof en 2-3 kamer-aluminiumprofielen. Boring in de deur diameter 14 mm. Deurdikte 35 - 40 mm. Montagegereedschap: zeskantsleutel SW6 en SW10. Waarborgt een veiligheidsafstand van 25 mm tot aan de sluitrand. Rozettenbevestiging: greepbouwhoogte + 18 mm. Conform BAGUV-richtlijnen gecontroleerd.
Laatst bekeken
F17015_okat.jpg
Douchewandleuning met doucheglijstang
Hartafstand 1100 x 762 x 762 mm