Productnummer: 162XAH11.530
HEWI brandwerende garnituur
in H-techniek conform DIN 18255 en EN 1906 van roestvrij staal, oppervlak mat geborsteld, bestaande uit: deurkruk 165XAH, diameter 21,3 mm, ronde rozetten 305.21XAH en 306.23XAFS, met geïntegreerde hooghouder met veerondersteuning
De deurkruk voldoet aan de specificaties van EN 179.
gebruikscategorie klasse 4
brandwerende garnituur met vierkantstift 9 mm, volgens DIN 18273
brandwerendheid: klasse B1
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
Umweltzertifikat EPD EdelstahlDIN EN 179FeuerschutzÜ-Zeichen FeuerschutzgarniturenPIV
Borgveer
JA - met veer
DIN Richting
Links/rechts
EAN
Duurzaamheid
EPD
Garnituur type
Brandwerende garnituren
Artikelnummer
162XAH11.530
Doorboring
PZ - profielcilinder
Vierkant
9 mm
Deurdikte
38,1 - 48,0 mm
Techniek
H-techniek | Klasse 4
Schilden/Rozetten
ronde rozet
Materiaal
Roestvrij staal
Brandwerende garnituur
in H-techniek met rozetten conform DIN 18255 en EN 1906 van roestvrij staal, bestaande uit:
Deurkruk model 165X... van roestvrijstalen ronde buis in verstek (1.4301), diameter 21,3 mm met 1,5 mm wanddikte, met aanslaggeleiding en arrêteergroef, met stelschroef M5 als extra fixatie van de deurkruk met de krukstift voor een optimale krachtoverbrenging in het deurblad.
Rozetten: model 305.21X... en 306.23X..., onderconstructie voor rozetten 305.21X... in kunststof-staalcomposiet met zwart zink/nikkel-oppervlak voor optimale bescherming tegen corrosie, geïntegreerde hooghouder met veerondersteuning, DIN links en DIN rechts te gebruiken, ter ondersteuning van het slot voor een langere levensduur. Vastdraaiende lagers van de deurkrukken met uit zichzelf vastklikkende vergrendeling rondom en 5 mm lagerpunt als onderhoudsvrij glijlager met elastische compensatie voor het opheffen van mogelijke onnauwkeurigheden in de montage. Verborgen, tegen losraken beveiligde schroefverbinding met combinatie van M5 roestvrij stalen- en hulsschroeven en steunpen binnenin het deurblad.
Afdekkap voor rozetten, rond, van roestvrij staal (1.4301), diameter 55 mm, 10,5 mm hoog, 1,5 mm wanddikte.
Oppervlak mat geborsteld.
Ontworpen en gekeurd voor het objectbereik, gebruikscategorie conform EN 1906 - klasse 4 brandwerende garnituur met vierkantstift 9 mm, conform DIN 18273
Gebruikscategorie: klasse 4
Duurzaamheid: klasse 7
Deurmassa: geen classificatie vastgelegd
Brandwerendheid: klasse B1
Veiligheid: klasse 1
Corrosiebestendigheid: klasse 4
Inbraakveiligheid: klasse 0
Uitvoeringstype: A
Duurzaamheid: EPD Milieuproductverklaring
Laatst bekeken
F17000_okat.jpg
SENSORIC elektronische wastafelkraan
AQ 950
Productnummer: AQ1.12S21040
F09486W1WHITE_okat.jpg
Haak voor kapstokken
Productnummer: 477.30.020 86
BM11_2_Pb_okat.jpg
Bevestigingsmateriaal BM11.2
voor bevestiging aan wanden uit cellenbeton (> P2)
Productnummer: BM11.2
F20040_okat.jpg
Vrij/bezet-garnituur
Matte editie
Productnummer: 111PBR02.230 99
Plafondsteun
A = 150 mm - max. 1500 mm, met aluminiumkern
voor verlaagde plafonds
Productnummer: 801.34.03S 86
F09486W1WHITE_okat.jpg
Haak voor kapstokken
Productnummer: 477.30.020 36
Meubelgreep ø 10 mm
Plafondsteun
A = 400 mm (hartmaat gordijnstang/plafond)