Productnummer: 114.23GKR 92
HEWI deurkrukken paar
in R-techniek, deurkruk van polyamide met doorlopende stalen kern, diameter 23 mm, De deurkruk voldoet aan de richtlijnen van het "Bundesverband der Unfallversicherungsträger e.V." (BUK) - veiligheidsafstand tot de sluitrand 25 mm., en aan de specificaties van EN 179 en DIN 18040., met vierkantstift 7, 8, 8,5, 9 of 10/8 mm getrapt
compatibel met de volgende rozetten en schilden: 315.23R.
Meer tonen
Umweltzertifikat EPD Kunststoff DIN 18040-1
EAN
artikelgroep
Beslag voor binnendeuren
Duurzaamheid
EPD
Kleur
92antraciegrijs
Artikelnummer
114.23GKR 92
Vierkant
8 mm / 10 mm
Deurdikte
38,1 - 48,0 mm
Materiaal
Polyamide
Paar deurkrukken in R-techniek:
Deurkruk in 114.23GKR U-vorm van polyamide met doorlopende stalen kern tot aan het einde van de greep, consequent gekleurd, diameter 23 mm, met aanslaggeleiding en arrêteergroef. Montage door eenvoudig vergrendelen van de deurkrukken in de reeds op de deur gemonteerde onderste delen. De deurkruk voldoet aan de richtlijnen van het "Bundesverband der Unfallversicherungsträger e.V." (BUK) - veiligheidsafstand tot de sluitrand 25 mm.