Productnummer: 114.23GKR 99
HEWI deurkrukken paar
in R-techniek, deurkruk van polyamide met doorlopende stalen kern, diameter 23 mm, De deurkruk voldoet aan de richtlijnen van het "Bundesverband der Unfallversicherungsträger e.V." (BUK) - veiligheidsafstand tot de sluitrand 25 mm., en aan de specificaties van EN 179 en DIN 18040., met vierkantstift 7, 8, 8,5, 9 of 10/8 mm getrapt
compatibel met de volgende rozetten en schilden: 315.23R.
Meer tonen
Umweltzertifikat EPD Kunststoff DIN 18040-1
EAN
artikelgroep
Beslag voor binnendeuren
Duurzaamheid
EPD
Kleur
99zuiverwit
Artikelnummer
114.23GKR 99
Vierkant
8 mm
Deurdikte
28,1 - 38,0 mm
Materiaal
Polyamide
Paar deurkrukken in R-techniek:
Deurkruk in 114.23GKR U-vorm van polyamide met doorlopende stalen kern tot aan het einde van de greep, consequent gekleurd, diameter 23 mm, met aanslaggeleiding en arrêteergroef. Montage door eenvoudig vergrendelen van de deurkrukken in de reeds op de deur gemonteerde onderste delen. De deurkruk voldoet aan de richtlijnen van het "Bundesverband der Unfallversicherungsträger e.V." (BUK) - veiligheidsafstand tot de sluitrand 25 mm.
De deurkruk voldoet aan de specificaties van de EN 179 en DIN 18040.
Met vierkantstift 8, 8,5, 9 of 10/8 mm afgezet
Compatibel met de volgende rozetten en schilden:
315.23R
Duurzaamheid: EPD Milieuproductverklaring
Onderscheidingen
Toegekend door
iF design award 1982
Laatst bekeken
F10737_okat.jpg
Hoeksteun, version rechts
A1 = 1000 mm, W1 = 500 mm