Productnummer: 111PBFGA.1 90
HEWI raamgreep afsluitbaar
Model 111 in mat polyamide, diameter 20 mm, 130 mm lang en 7 mm vierkantstift, de raamgreep voldoet aan de specificaties van DIN 18040., rozet met metalen voet, 76,5 x 35 mm, met steunpen, geïntegreerde drukcilinder met 5 stiftsluitingen., Controle conform RAL-RG 607/9.
Gelieve bij bestelling de exacte pinlengte op te geven.
Meer tonen
Umweltzertifikat EPD KunststoffPIV
Materiaal raamkozijn
Metaal en kunststof
EAN
artikelgroep
Beslag voor raam
Duurzaamheid
EPD
Uitvoering
afsluitbaar
Kleur
90diepzwart
Artikelnummer
111PBFGA.1 90
Uitstekende pin lengte
30 mm
Materiaal
Polyamide, mat
Soorten sluitingen
b) identiek sluitend: alle sluitcilinders kunnen met dezelfde sleutel worden gesloten.
Raamgreep
afsluitbaar, Model 111 van mat polyamide, diameter 20 mm, 130 mm lang, met 90-graden-vergrendelpunten en 7 mm vierkantstift, lengte 30 mm uitstekend (op aanvraag ook met andere stiftlengtes en 45°-ventilatie klikstand verkrijgbaar). De raamgreep voldoet aan de specificaties van DIN 18040.
Voorgemonteerd op rozet met metalen ondergedeelte 76,5 x 35 mm, met steuntap diameter 10 mm, blinde schroefverbinding, afstand schroefgaten 43 mm, afdekkap in mat polyamide. Geïntegreerde drukcilinders met 5 stiftsluitingen, sluitbaar in alle vergrendelstanden, de sluiting werkt direct op de greep en blokkeert de draaiing.