Productnummer: 235.20ENRFR
HEWI WC-schild (FR-techniek)
polyamide, hoogglans, voor krukhals diameter 20 mm
Meer tonen
artikelgroep
Componenten | Vervangingsonderdelen
Garnituur type
Vrij/bezet-garnituren
Kleur
99zuiverwit
Type noodopening
D with Vk mandrel
Vierkant slot
6 mm
Afstand
70 mm