Numer artykułu 33.7010.7H 24
HEWI Wieszak na ubrania z haczykiem wersja 7H
Szyna na płaszcz z systemu prętowego, Średnica 33 mm, rura z poliamidu z antykorozyjnym rdzeniem stalowym, ze stałym wieszakiem podwójnym wykonanie 7H, skierowany do tyłu, Mocowanie z rozetami o średnicy 70 mm, Odległość montażowa "a" co najmniej 450 mm, Rozstaw haków 150 mm, wykonane z wysokiej jakości poliamidu zgodnie z tabelą kolorów HEWI, ze znakiem kontrolnym GS (sprawdzony pod względem bezpieczeństwa),
Dostarczane bez śrub mocujących i kołków.
Pokaż więcej
GS TÜV Rheinland
grupa artykułów
Garderoba
Kolor
24pomarańczowy
Materiał
Poliamid
Min. centre to centre 450 mm with 2 double hooks.
Longer models available in 150 mm multiples.
Drążek garderobiany
- z wieszakiem 33.7010.7H
- drążek garderobiany z systemu drążków średnica 33 mm
- rura z poliamidu z antykorozyjnym rdzeniem stalowym
- ze stałym wieszakiem podwójnym wykonanie 7H wskazując do tyłu
- mocowanie za pomocą rozet średnica 70 mm
- odległość mocowania a min. 450 mm z 2 podwójnymi wieszakami
- możliwe dłuższe wykonanie w rzędzie 150 mm
- ze znakiem kontrolnym GS (sprawdzony pod względem bezpieczeństwa)
- dostawa bez śrub mocujących i kołków
- z wysokojakościowego poliamidu wg tabeli kolorów HEWI
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
universal design consumer favorite 2015
universal design expert favorite 2015
Ostatnio oglądane
F24407a_okat.jpg
Lustro uchylne
Numer artykułu 802.01.100R 24
F14157_okat.jpg
Zasłona prysznicowa , wymiar standardowy
2500 mm x 2000 mm, white