Numer artykułu 33.7300.PB8 50
HEWI Wieszak na ubrania z haczykiem wersja PB8
Szafa i wieszak na ręczniki z systemu prętów, Średnica 33 mm, Poliamid z rdzeniem stalowym zabezpieczonym przed korozją, z narożnikiem wewnętrznym 90, Wersja PB8 wykonana z poliamidu w odstępach 150 mm, z kubkiem na szczoteczki do zębów, Obrotowy potrójny hak i uchwyt na symbole do piktogramów HEWI 33.1770..., Rozstaw haków 150 mm, Mocowanie z rozetami o średnicy 70 mm, wykonane z wysokiej jakości poliamidu zgodnie z tabelą kolorów HEWI, ze znakiem kontrolnym GS (sprawdzony pod względem bezpieczeństwa),
Dostarczane bez śrub mocujących i kołków.
Pokaż więcej
grupa artykułów
Garderoba
Kolor
50stalowoniebieski
Materiał
Poliamid
Explanation
Mounting clearance w1 or w2 + 35 mm is equivalent to the required length of the cloakroom rail including roses. Depending on the centre distance delivery includes additional supports.
Drążek garderobiany
- wykonanie narożne
- drążek na garderobę i ręczniki z systemu drążków średnica 33 mm
- rura z poliamidu z antykorozyjnym rdzeniem stalowym i łukiem narożnym 90°
- z nośnikiem symbolu PB8 z poliamidu w odległości 150 mm
- z oknami montażowymi 36 x 36 mm do piktogramów
- z kubkiem do mycia zębów i obrotowym potrójnym wieszakiem
- łącznie z montażem za pomocą rozety średnica 70 mm