Numer artykułu 33.7310.P8 72
HEWI Wieszak na ubrania z haczykiem wersja P8
Szafa i wieszak na ręczniki z systemu prętów, Średnica 33 mm, rura z poliamidu z antykorozyjnym rdzeniem stalowym, Wersja P8, z obrotowym potrójnym hakiem i uchwytem na piktogramy HEWI 33.1770..., Rozstaw haków 150 mm, Mocowanie z rozetami o średnicy 70 mm, wykonane z wysokiej jakości poliamidu zgodnie z tabelą kolorów HEWI, ze znakiem kontrolnym GS (sprawdzony pod względem bezpieczeństwa),
Dostarczane bez śrub mocujących i kołków.
Pokaż więcej
GS TÜV Rheinland
grupa artykułów
Garderoba
Kolor
72majowy zielony
Materiał
Poliamid
Min. centre to centre 326 mm with 2 picto-holders with rotating triple hook.
Longer models available in 150 mm multiples.
Drążek garderobiany
- wersja prosta
- drążek na garderobę i ręczniki z systemu drążków średnica 33 mm
- rura z poliamidu z antykorozyjnym rdzeniem stalowym
- z nośnikiem symbolu P8 z poliamidu w odległości 150 mm
- z oknami montażowymi 36 x 36 mm do piktogramów, z potrójnymi wieszakami obrotowymi
- mocowanie za pomocą rozet średnica 70 mm
- Odległość mocowania a min. 326 mm z 2 podwójnymi wieszakami piktogramowymi
- możliwe dłuższe wykonanie w rzędzie 150 mm