Numer artykułu 801.33D2S 98
Uchwyt kątowy HEWI active+ z uchwytem prysznicowym serii 801
ułożone pionowo i poziomo, drążki połączone pod kątem prostym ze stalowymi rozetami mocującymi i uchwytem prysznicowym, długość pionowa wykonywana na wymiar od 600 mm do 1250 mm, długość pozioma wykonywana na wymiar od 300 mm do 850 mm, Głębokość 89 mm, Średnica pręta 33 mm, Średnica rozety 70 mm, do montażu z lewej i prawej strony, z wysokiej jakości poliamidu w kolorze HEWI 98 (biały), z mikrosrebrem przeciwdrobnoustrojowym.
Pokaż więcej ułożone pionowo i poziomo, drążki połączone pod kątem prostym ze stalowymi rozetami mocującymi i uchwytem prysznicowym, długość pionowa wykonywana na wymiar od 600 mm do 1250 mm, długość pozioma wykonywana na wymiar od 300 mm do 850 mm, Głębokość 89 mm, Średnica pręta 33 mm, Średnica rozety 70 mm, do montażu z lewej i prawej strony, z wysokiej jakości poliamidu w kolorze HEWI 98 (biały), z mikrosrebrem przeciwdrobnoustrojowym.
grupa artykułów
Uchwyt kątowy z uchwytem rączki prysznicowej
Średnica drążka
33 mm
Wersja
stalowy rdzeń/ rozety wzmocnione stalą
Wymiar
Längenvariabel
Kolor
Kąt
Uchwyt kątowy 90°
Materiał
Poliamid, antybakteryjny
Uchwyt kątowy z uchwytem na słuchawkę prysznicową Seria 801
- możliwa długość w pionie od 600 mm do 1250 mm, możliwa długość w poziomie od 300 mm do 850 mm, wykonanie na wymiar
- gł. 89 mm, śr. drążka 33 mm, śr. rozetki 70 mm
- pasuje do słuchawek prysznicowych różnych producentów
- stożkowaty kształt mocowania uchwytu na słuchawkę prysznicową ułatwia jej zawieszanie
- z antykorozyjnym, ciągłym rdzeniem stalowym
- mocowanie ścienne za pomocą zestawu montażowego i rozetek HEWI
- do montażu z lewej i prawej strony
- Przestrzegać w przypadku korzystania z zawieszanych siedzeń: Wymagane sprawdzenie zgodności.