Numer artykułu 548.16B192 99
HEWI Furniture handle design 548
made of through-dyed matt polyamide, Diameter 16 mm, Fixing centres 192 mm. With concealed fastening screws from the back.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyty meblowe
Odległość montażu
192 mm
Średnica
16 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Furniture handle design 548
made of solid coloured high-quality matt polyamide, 16 mm diameter, centre-to-centre 192 mm.
Straight handle with curved ends, with straight support posts, for one-sided fixing prepared.
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Ostatnio oglądane
F24963_okat.jpg
Kosz na zużyte ręczniki
projemno´s´c ok. 25 l
Numer artykułu 477.05.20198 97
F25756_okat.jpg
Zestaw klamek pokojowych
Edycja mat
Numer artykułu 162PBMX01230 99
Zestaw klamek ppoż.
Numer artykułu 111R11.130 99
Uchwyt kątowy z uchwytem rączki prysznicowej , długości pod wymiar
A1: min. 600 mm, max. 1250 mm
W1: min. 300 mm, max. 850 mm
mit Stahlkern und Stahl-Befestigungsrosetten
Numer artykułu 801.33.2S
Dozownik mydła
Numer artykułu 477.06.10199 55
Kosz na zużyte ręczniki
pojemność ok. 25 l
Zestaw klamek pokojowych
Numer artykułu 111XAH01.110
Mydelniczka
Uchwyt meblowy śr. 16 mm