Numer artykułu 548.16B288 99
HEWI Furniture handle design 548
made of through-dyed matt polyamide, Diameter 16 mm, Fixing centres 288 mm. With concealed fastening screws from the back.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyty meblowe
Odległość montażu
288 mm
Średnica
16 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Furniture handle design 548
made of solid coloured high-quality matt polyamide, 16 mm diameter, centre-to-centre 288 mm.
Straight handle with curved ends, with straight support posts, for one-sided fixing prepared.
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Ostatnio oglądane
F17216_okat.jpg
Drążek zasłony prysznicowej , długości pod wymiar
with additional preparation for ceiling support centered on the rails
Numer artykułu 801.34.14S 90
w1566_a_okat.jpg
Ramka na piktogram
Numer artykułu 713.5 84
F24968_okat.jpg
Kosz na zużyte ręczniki
projemno´s´c ok. 25 l
Numer artykułu 477.05.20198 84
Koszyczek prysznicowy
Mały uchwyt meblowy o śr. 10 mm
Edycja mat
Numer artykułu 562.10B64 99
Uchwyt meblowy śr. 16 mm