Numer artykułu 111.23BG.7 99
HEWI Furniture handle design 111
made of through-dyed matt polyamide, Diameter 23,5 mm, Fixing centres 125 mm. In pairs, with invisible mounting.
Pokaż więcej
Aktualny kolor: 99 (czysta biel)
90
EAN
grupa artykułów
Uchwyty meblowe
Odległość montażu
125 mm
Średnica
23,5 mm
Kolor
99czysta biel
Materiał
Poliamid, matowy
Furniture handle design 111
made of through-dyed matt polyamide, 23,5 mm diameter, centre-to-centre 125 mm.
Nagrody za wzornictwo
Przyznane przez
Iconic Awards 2018 innovative architecture winner
Iconic Awards 2018 innovative material winner
universal design special mention 2020
German Design Award 2019 - Winner
Ostatnio oglądane
F14084_okat.jpg
Dozownik mydła z uchwytem
Numer artykułu 162.06.110540
F11354_okat.jpg
Drążek antypaniczny zgodny z EN 1125
(BKS)
Numer artykułu PS111XA40
Uchwyt kątowy z uchwytem rączki prysznicowej , długości pod wymiar
A1: min. 600 mm, max. 1250 mm
W1: min. 300 mm, max. 850 mm
mit Stahlkern und Stahl-Befestigungsrosetten
Numer artykułu 801.33.2S
F04387WHITE_okat.jpg
Wieszak na ubrania i spodnie
Numer artykułu 571.4 50
Podajnik ręczników papierowych
Uchwyt meblowy śr. 23 mm
Edycja mat
Numer artykułu 111.23BG.6 99
Tumbler rack with hooks, 4 places
Uchwyt podłogowo-ścienny (obciążenie do 300 kg)
with steel core and fixing roses made of steel
Uchwyt meblowy śr. 23 mm