Productnummer: PS111XA10
HEWI paniekstang systeem 111
voor de uitrusting van vluchtdeuren - goedkeuring overeenkomstig DIN EN 1125 voor enkelvleugelige of dubbelvleugelige deuren in vlucht- en reddingswegen, roestvrij staal, oppervlak mat geborsteld, diameter 25 mm met greepbuis van polyamide diameter 30 mm, voldoet aan de eisen van DIN 18040, Vlakke projectie volgens DIN 1125, Classificatie 2: <= 100 mm, rozet breedte 27,7 mm, breedte van de tandwielkast 45 mm.
Uitvoeringsvoorstel! Controleer alle afmetingen en structurele voorwaarden in geval van bestelling!
Meer tonen
FeuerschutzDIN EN 1125 DIN 18040-1
Type slot
GEZE
Kleur handvatbuis
99zuiverwit mat
DIN Richting
Links
EAN
Materiaal deurkozijn
Metaal en aluminium
Montage afstand
761 - 860 mm
Artikelnummer
PS111XA10
Materiaal
Roestvrij staal
Let op!
Paniekstangen systeem 111
Uitvoering voor BKS-sloten. Handvat van roestvrij stalen buis diameter 25 mm met greepbuis van polyamide diameter 30 mm. Greepdiameter als enkelzijdig gepositioneerd handvat, daardoor eenduidige visualisatie van optimale drukpunten op de aan de slotzijde, voldoet aan de eisen van DIN 18040. Verbinding van de roestvrij stalen buis door vierkante staaf - telescopisch uit te schuiven. Vlakoversteek afhankelijk van de operationele hoek van de borgmoer, min. maar conform DIN 1125, classificatie 2: <= 100 mm.
Bevestigingsafstanden 761 - 860 mm, 861 - 1010 mm, 1011 - 1160 mm, 1161 - 1300 mm, 1301 - 1440 mm en 1441 - 1580 mm. Variabele bevestigingsafstand: kortere bedieningsstang (bevestigingsafstand > 761 mm) naar wens van de klant, exacte maat aangeven. Voor gebruik op houten en stalen deuren zoals framedeuren, vanaf doornmaat 35 mm (afhankelijk van het profiel) als enkele of dubbele deur. Blinde, beveiligde schroefverbinding met draadschroeven M5. Transmissie en tegenlager met afdekkappen, breedte van de rozet 27,7 mm, breedte van de transmissie 45 mm, klemvrijdheid door de aan de sluitingszijde afgeschuinde vlakken van de transmissie afdekking en positionering van de greepstang op de binnenzijde van de transmissie. Oppervlak mat geborsteld.
Onderscheidingen
Toegekend door
iF design award 2007
Designpreis der Bundesrepublik Deutschland 2008 - Nominiert
red dot award: Product Design 2007
universal design expert favorite 2014
Laatst bekeken
F16739_okat.jpg
Opklapbaar zitje voor douche, rechthoekig (ADA)
27 5/16" x 15 1/16" (694 x 382 mm)
Productnummer: 801.51US450 86
F19487_okat.jpg
Meubelgreep ø 10 mm